17 kwietnia 2012

Nowa marka HEDONIC


Juicy Pencil Skirt with Zipper - Orange / Spódnica
130 PLN
hedonic
Juicy Orange Dress - Orange / Sukienka
190 PLN

HEDONIC jest polskim małym brandem modowym. Staramy się tworzyć rzeczy ciekawe i niepowtarzalne, często w limitowanych edycjach. Cały asortyment odszywany jest w małej pracowni, z dbałością o najmniejszy szczegół i z ogromnym nakładem pasji , na każdy centymetr kwadratowy wykonanej pracy. W ogromnym stopniu inspiruje nas idea ruchu slow fashion, która zakłada m.in. , że kupowanie powinno być rozważną przyjemnością opartą na wyborze jakości i racjonalnemu podejściu do sezonowych trendów. Charakterystyczne dla designu marki HEDONIC minimalistyczne i uniwersalne kroje urozmaicamy zaskakującymi detalami , a najmodniejsze hity sezonu staramy się zgrabnie interpretować i podawać w lekkiej formie. Bardzo istotnym aspektem naszej filozofii jest produkcja prostych i funkcjonalnych ubrań, które można stylizować na kilka sposobów i łączyć w gotowe zestawy pasujące na różne okazje. Coraz popularniejszy slogan ‘Buy Less Wear More’ idealnie oddaje nasze podejście do mody. Otóż chcemy zapewnić naszym Klientkom przyjemność z zakupów, z noszenia pięknych ubrań, ale także ze świadomości, że mogą wyglądać i czuć się świetnie każdego dnia bez zawrotnie obszernej garderoby. Zapraszamy na nasz fan page na Facebook'u , gdzie można bliżej przyjrzeć się naszej ofercie i dokonać zamówienia.
Mousy Mouse Jacket - Bright Grey / Marynarka 170PLN,   
Mousy Mouse Pants - Bright Grey / Spodnie


150 PLN


Jeśli potrzebujesz personal shoppera, który podczas wspólnych zakupów dokona analizy Twojej sylwetki i typu urody, wskaże najlepsze dla Ciebie kolory i fasony, a także nauczy Cię jak rozważnie kupować i czerpać z tego przyjemność, skontaktuj się z naszą projektantką .
email: magdalena.kobza@interia.pl

polecam również stronę FB Hedonic
https://www.facebook.com/hedonic.hedonic

Short&Loose Blouse with Flower Pocket - Cream / Bluzka
70 PLN

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. :) a będzie jeszcze parę fajnych innych rzeczy zaglądaj na FB Hedonic na pewno warto teraz jest nawet konkurs z koszulka Hedonic:)

   Usuń
 2. fajny blog - masz swoje ale fajne spojrzenie na mode:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwsza i ostatnia stylizacja jest boska :))

  OdpowiedzUsuń