16 grudnia 2011

Moje kosmetyczne nowości

Od dawna wahałam się czy kupić sobie samoopalacz. Moja skóra szybko się opala więc po lecie moja skóra długo była brązowa. Teraz moja skóra straciła ten ukochany brąz, więc postanowiłam poszukać w internecie samoopalacza który nie da mi efektu pomarańczowej skóry i nie będzie miał ten samoopalacz dziwnego zapachu, bo i już takie w swojej kosmetyczce miałam.  Po długim poszukiwaniu znalazłam trzy produkty, które spełniały moje oczekiwania ( Xen- Tan Dark Lotion, L'Oreal Sublime Bronze i Shiseido Briliant Bronze). Postanowiłam wybrać markę Xen Tan, gdyż miała bardzo dużo pozytywnych opinii oraz przystępną cenę:).Postanowiłam go zakupić. Na pierwszy rzut oka jest bardzo skromny:) opakowanie nie wygląda jak nie które ekskluzywne kosmetyki, ale nie zrażało mnie to. Postanowiłam go wypróbować na nodze. A tu prezentuję efekt...
Dla mnie jest rewelacyjny. Zapach jest delikatny jak by waniliowy:), szybko się wchłania nie pozostawi smug. Efekt na skórze pozostaje bardzo długo, nie zmywa się szybko. Ja postanowiłam wypróbować go na noc, zasypiałam z myślą że rano będę mieć pościel do prania :( okazało się to mylne :) nie ubrudził mi pościeli bo bardzo szybko się wtopił w skórę:)
Bardzo go polecam. Cena moim zdaniem odpowiednia co do produktu (156zł do kupienia w internecie ja kupiłam przez stronę www.be-lux.pl):))

Gwiazdy też kochają Xen- Tan

opis producenta

XEN-TAN DARK LOTION zawładnął USA jak burza i został okrzykniętyulubionym samoopalaczem przez listę gwiazd i osobistości na całym świecie. Jest to najpopularniejszy i najszybciej działający produkt firmy Xen-Tan. Jego czekoladowy kolor, nada twojej skórze intensywny, brązowy odcień zaraz po aplikacji. Przemiły zapach stawia XEN-TAN osobno od innych nieprzyjemnie pachnących samoopalaczy. Dzięki ciemnemu odcieniowi nie uzyskasz niechcianych pomarańczowych przebarwień na swojej skórze. Bogaty w olejki z kokosa i orzecha włoskiego nadaje luksusowy i piękny oraz pozbawiony smug efekt opalenizny utrzymujący się przez długi okres.
Cena: 156,50 PLN (op./236 ml)

1 komentarz: