29 grudnia 2011

Makijaż część 1

Od dawna szukałam idealnego tuszu do rzęs. Ciężko znaleźć ten idealny przy tak dużym wyborze. Oczywiście wszystkie marki obiecują, że ich tusz sprawi, że nasze spojrzenie będzie kusić :)
I jak tu nie uwierzyć takim obietnicą?
Ja wybrałam 3 marki i dziś powiem wam na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupię tusz. 

Marka Clinique:
Jest dobry dla osób, które mają delikatne oczy. Nie uczula, ale gdy twoje oczy zaczynają łzawić (np. przez wiatr) on spływa razem z łzami. Nie wysyła szybko więc może nam długo posłużyć. Moim zdaniem nadaje spojrzeniu delikatny wyraz. Jeżeli lubisz dyskretny makijaż to spokojnie można go wybrać. Cena to około 89 zł. Moja ocena w skali do 10 to 7 :)

Marka Make Up Store.
Tusz wydłuża rzęsy i to bardzo:) Nadaje spojrzeniu inny wymiar. Moje rzęsy są bardzo krótkie a po nałożeniu tuszu Make Up Store stały się długie i przy tym nie posklejały się. Formułą oparta na naturalnym wosku palmowym zapewnia długotrwały efekt. Dla mnie jest on idealny. Cena też jest przystępna (49zł) dostępny w CH Promenada sklep znajduję się na 1 piętrze lub można dokonać zakupu przez sklep internetowy http://www.sklepmakeupstore.pl/.
Jak dla mnie jest to 9/10.

Marka KOBO Profesional.
Maskara bardzo efektowna. Spojrzenie wydaje się być hipnotyzujące. Bardzo dobra konsystencja, nie skleja rzęs oraz szybko nie wysycha na szczotce. Oczy nie łzawią, więc mam pewność  że mój makijaż wytrzyma wiele. Cena bardzo przystępna 22,90 dostępny w drogeriach Natura.  Moja ocena to 8/10.


1 komentarz:

  1. Z Clinique właśnie ten lubię. Czuję się więc namówiona na Kobo skoro ma o punkt więcej:) No i 1/4 ceny..

    OdpowiedzUsuń