17 grudnia 2011

Esotiq i Eva Minge

Esotiq, trójmiejska marka bieliźniana, rozpoczęła współpracę ze słynną polską projektantką Evą Minge. Efektem współpracy jest kolekcja Eva Minge & Esotiq - odzieżowe linie pret-a-porter na wiosnę - lato 2012 wzbogacone o bieliznę i stroje kąpielowe. Premierowy pokaz odbył się w słynnym nowojorskim Hudson Hotel.

Inspiracją nowej kolekcji, w całości zaprojektowanej przez słynną polską projektantkę, jest komfort, przyjemność i uczucie relaksu. Modele outwearowe, bielizna i stroje kąpielowe zostały stworzone z myślą o możliwości łączenia wszystkich części garderoby. Body z seksownymi wycięciami pięknie komponuje się z krótkimi spodenkami, figi można łączyć z marynarskimi t-shirtami, a ekskluzywne, czarne, zdobione staniki stanowią odważne, ale i eleganckie dopełnienie czarnej spódnicy z wysokim stanem.

Oprócz tego na wybiegu można było zobaczyć sukienki, garnitury i kostiumy, a także projekty męskie. Większość utrzymana w stylu marynarskim i w kontrastowej tonacji kolorystycznej czerni, bieli i jasnego kremu z drobnym akcentem złota. Kolekcja, uzupełniona o linię biżuterii, okularów przeciwsłonecznych i optycznych, charakteryzuje się nowoczesnością, luksusem oraz elegancją.

Eva Minge jest już kolejną polską gwiazdą, z którą gdańska firma bieliźniana nawiązała w ostatnim czasie współpracę. Niedawno twarzą firmy została modelka Joanna Krupa.


Eva Minge & EsotiqBrak komentarzy:

Prześlij komentarz