22 grudnia 2011

zimowa ochrona prosto z Szwajcarii

Skincode to szwajcarska marka innowacyjnych kosmetyków, przeznaczonych do pielęgnacji twarzy i ciała. Głównym założeniem, znanej w ponad 40 krajach na świecie marki kosmetyków Skincode, jest czerpanie tego, co najlepsze z natury. Wszystkie składniki aktywne pozyskiwane są z roślin i dodawane do kosmetyków w swojej najczystszej postaci. W sprzedaży dostępne są 3 linie kosmetyków: Skincode Essentials, Skincode Essentials Age Lab oraz Skincode Exclusive.
Innowacyjna linia dermo kosmetyków Skincode Essentials powstała na bazie współpracy firmy Skincode i Kliniki Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Zurychu. Skincode Essentials to kosmetyki, których skład jest w 100% wolny od środków zapachowych, konserwantów, sztucznych barwników oraz substancji pochodzenia zwierzęcego. LiniaSkincode Essentials zawiera produkty odpowiadające wszystkim potrzebom skóry, od oczyszczania po działanie spowalniające proces starzenia, od nawilżania po rozświetlanie, a nawet rozjaśnianie. Kosmetyki Skincode Essentials dostarczają skórze wszystko to, czego potrzebuje,  bez niepotrzebnych dodatków i zaspokaja potrzeby każdego rodzaju skóry, nawet najbardziej wrażliwej.

Produkty dostępne są w wybranych aptekach na terenie kraju, także w aptece internetowej Centrali Farmaceutycznej CEFARM SA 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz