31 stycznia 2012

Walentynki tuż tuż ... prezent dla niego

Jak każdego roku mam problem co kupić  na Walentynki mojemu chłopakowi. Tym razem postanowiłam, że zacznę szukać prezentu wcześniej. I tak szukając trafiłam na te o to cudeńka :) 
opisy słuchawek 
MARSHALL MAJOR 


Marshall Major to tradycyjne pełnowymiarowe słuchawki nauszne gdzie zastosowano te same materiały, których używa się przy wykończeniu wzmacniaczy marki Marshall. Zewnętrzna część pałąka wykonana jest z tego samego winylu, którym pokryte są wzmacniacze, co nie tylko nawiązuje do tradycji ale i podnosi trwałość samych słuchawek. Tworzywo użyte do obudowy słuchawek, tkanina wykorzystana w wewnętrznej stronie każdej słuchawki, pozłacane metalowe elementy czy też logo Marshall to wszystko z czym kojarzy się ta kultowa marka. Całości dopełnia skórzane wykończenie wewnętrznej części pałąka z sygnaturą założyciela firmy, Jima Marshalla. Marshall Major to nie tylko ukłon w stronę tradycji, to także jakość użytych materiałów, jakość dźwięku (słuchawki są elektrodynamiczne), funkcjonalność i wygoda. Słuchawki można złożyć do ułamka ich wielkości dla uzyskania maksymalnej mobilności i wygody przechowywania. Dodatkowo dostarczone w zestawie wraz z słuchawkami złącze 6.3mm umożliwia podłączenie się do profesjonalnych urządzeń, a bardzo miękkie i komfortowe poduszki pozwalają na słuchanie muzyki godzinami.


Dane techniczne:
Przetwornik: 40MM  elektrodynamiczny / Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz / Impedancja: 32 Ω ± 15% AT 1kHz / Maksymalna moc wejściowa: 20mW / Czułość: 121 ± 3dB AT 1kHz 1mW (pojedynczy głośnik) / Złącze: 3.5 + 6.3 mm.COLOUD COLORS

Coloud Colors to jeszcze większa możliwość wyboru stylowych i kolorowych  słuchawek. Zaprojektowane, przy użyciu wysokich standardów jakościowych, aż w siedmiu żywych kolorach. Dodatkowo wyposażone są w mikrofon wbudowany w kabel, dzięki temu mogą nam służyć jako zestaw słuchawkowy kompatybilny z większością popularnych urządzeń i telefonów, takich producentów jak: Nokia, Blackberry, HTC czy iPhone. Propozycja dla osób, które cenią sobie szwedzki design i modny kolor w akcencie.
Dane techniczne:
Przetwornik: 40 mm / Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz / Impedancja: 32 Ohm / Czułość: 115 dB /
Maksymalna moc wejściowa: 100 mW / Mikrofon / Sterowanie / Złącze: 3.5 mm / Przewód: 1.2 m.

Kompatybilne z większością popularnych urządzeń i telefonów, takich producentów jak: Nokia, Blackberry, HTC czy iPhone. 

1 komentarz: