04 sierpnia 2011

Okulary RAY BAN

Wyjątkowy styl życia, wyzwolony z szablonów. Silna osobowość, jasne wybory. To jest świat Ray-Bana. Świat, który rozpoczął się w 1937 i stworzony jest z modeli, które stały się ponadczasowymi ikonami stylu. Historia tej marki to 70 tradycji, doświadczenia, rozwoju technologii i dążenia do perfekcji, po to aby stać się ikoną jakości i stylu. Obecnie Ray-Ban jest cenioną marką wśród młodych wiekiem i młodych duchem na całym świecie.
W 1929 generał Armii Stanów Zjednoczonych MacCready zwrócił się do marki Ray-Ban aby wyprodukowała okulary dla pilotów, których soczewki chroniłyby od intensywnego światła, a jednocześnie gwarantowałyby idealnie przejrzystość widzenia. W 1937 marka "Ray-Ban" została opatentowana i pierwsze modele "Aviatora" pojawiły się w sprzedaży.
W kolejnych latach pojawiały się następne, legendarne już modele - Wayfarer (1952), Olympian (1965), Clubmaster (1986), Predator (1994). To okulary, które bez względu na trendy panujące w modzie zawsze pozostają na topie. Są ulubionymi oprawkami gwiazd filmu, show biznesu i ... pilotów. Nosili je m.in. generał MacArthur, Audrey Hepburn, Tom Cruise, Bob Dylan i wiele.
W najnowszej kolekcji Jesień/Zima 2009/2010 legendarne modele wzbogacone są o nowe oryginalne wzory. Zapanuje zupełne wayfarer'owe szaleństwo! Najnowszy projekt Ray-Bana: Rare Prints to seria limitowanych edycji z ciekawymi wizualnie wzorami. Pojawią się oprawki z pięknymi kwiatowymi motywami w wielu kolorach, okulary z planem nowojorskiego metra wewnątrz oprawy. W przyszłych kolekcjach planowane są kolejne odsłony projektu Rare Prints.
W kolekcji oprawek korekcyjnych warto zwrócić uwagę na Clubmastera. To jedna z najsłynniejszych oprawek Ray-Bana. Czerpiąc inspiracje ze starszych modeli, Clubmaster swoją prostotą i bezpośredniością zmienił definicję stylu retro. Clubmaster nie jest tylko kolejną parą okularów. Staje się wyrazem osobowości i oryginalnego gustu noszącej go osoby. Legendarny kształt clubmastera połączony z nylonową żyłką daje efekt lekkości i elegancji. Dostępny jest w wielu ciekawych kolorach.
Marka Ray-Ban co roku odświeża najlepsze swoje modele, a także dodaje nowe dzięki czemu każda kolekcja jest bardzo różnorodna. Znajdziemy tu zarówno klasyczne kształty i spokojne kolory, jak i odważne, ekstrawaganckie modele.


cena 560 zł

cena 540 zł

cena 480 zł


cena 860 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz