05 sierpnia 2011

LILOU :)Marzeniem założycielki firmy Lilou, Magdaleny Mousson - Lestang było stworzenie marki bliskiej modowym trendom, a jednocześnie niepowtarzalnej. Jej główną ideą stała się personalizacja.
W efekcie tego pomysłu powstała przewodnia linia produktów Lilou™ w postaci bransoletek składających się ze sznurka oraz dobieranych indywidualnie zawieszek z metali szlachetnych. Wybór koloru i rodzaju sznurka oraz elementów w dowolnie wybranym kształcie umożliwia stworzenie biżuterii wyjątkowej, dopasowanej do własnego stylu i charakteru. Co najważniejsze tak skomponowaną bransoletkę lub naszyjnik można spersonalizować w zależności od fantazji ręcznie grawerowanym mottem, imieniem bliskiej osoby, ważną datą, a nawet rysunkiem.
Początkowo Magdalena Mousson - Lestang tworzyła bransoletki dla najbliższych. Z upływem czasu pomysł, aby gromadzić emocje w takiej postaci i obdarowywać nimi innych tak bardzo się spodobał, że w przeciągu zaledwie roku powstał sklep internetowy. Następnie otwarty został pierwszy salon w Warszawie, kolejne powstały w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz Krakowie. Z końcem czerwca 2011 roku planowane jest otwarcie szóstego salonu, tym razem w Gdańsku. W bliskich planach jest również Łódź oraz ekspansja na rynki zagraniczne.
Potrzeba tworzenia nowych pomysłów była bodźcem do wprowadzenia nowych akcesoriów opartych na filozofii personalizacji, takich jak skórzane rękawiczki z kaszmirowym wnętrzem, szale oraz torebki. Do rękawiczek można dobierać elementy takie jak gwiazdka, medalik czy koniczynka i zdobić je na przykład inicjałami imienia i nazwiska. Szale wykonane ze szlachetnego 100% kaszmiru są bardzo efektownym pomysłem na prezent dzięki możliwości spersonalizowania haftem.
Pierwszy model z kolekcji torebek - Pauline by BeMy Lilou™– to kolejna sposobność nadania osobistego charakteru kobiecym dodatkom. Dostępne są one w różnych kolorach naturalnej skóry oraz podszewek. Rączki torebek są wymienne i występują w różnych długościach i kolorach dając możliwość noszenia jednej torebki na wiele sposobów. W torebkach pojawia się też klasyczna już dla Lilou™ możliwość dedykacji. Na specjalnie zaprojektowanej srebrnej lub stylizowanej na stare złoto blaszce uwiecznia się swoje wspomnienia, imiona ważnych osób, ulubiony cytat... Co więcej na każdej Pauline można zawiesić dowolny element Lilou™ w kształcie serca, koniczynki, motyla etc.
Lilou™ zyskało wielkie uznanie wśród osobistości polskiego show biznesu. Stałymi klientkami Lilou™ zostały między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Paulina Holtz, Kinga Rusin, Edyta Herbuś, Małgorzata Socha, Ilona Felicjańska, Aleksandra Kwaśniewska, Beata Tyszkiewicz, Reni Jusis, Bogna Sworowska, Viola Kołakowska, Marzena Rogalska, Agnieszka Szulim, Dawid Woliński, Patrycja Kazadi i wiele innych.
Firma Lilou™ chętnie angażuje się w ciekawe przedsięwzięcia kulturalno – modowe, pokazy mody i projektantów. Wielkim wydarzeniem był pierwszy od dwóch lat pokaz Dawida Wolińskiego pod jej mecenatem. Modelki prezentowały na sobie nie tylko niebywale dopracowaną kolekcję projektanta ale także nową kolekcję srebrnych bransoletek Lilou™ - Penelope i Monica. Na szczególną uwagę podczas pokazu zasługiwała suknia wyszywana różnorodnymi medalikami Lilou™.
Lilou™ bardzo czynnie wspiera także akcje charytatywne. Na stałe współpracuje z Fundacjami Rak’n’Roll i DKMS Polska (Baza Dawców Komórek Macierzystych). Owocem tej współpracy zostały wyjątkowe modele zawieszek: medalik z hasłem „Rak’n’Roll. Wygraj Życie” oraz puzzel DKMS, będący logotypem Fundacji. Na swoim koncie ma też kooperację z Fundacją Ex-Animo oraz inicjatywę charytatywną SOS COMMUNICATION.
Filozofia marki Lilou™ stwarza niespotykaną możliwość pielęgnowania pozytywnych emocji, wrażeń i wspomnieńMałe dzieła sztuki skierowane są do osób lubiących bawić się modą, zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Lilou™ jest prezentem, który można zrobić samemu sobie lub podarować od serca innej, ważnej osobie. Może być talizmanem, przypominać o ważnym wydarzeniu albo być po prostu ozdobą. To marka dla tych, którzy w modzie cenią przede wszystkim unikalność, a poprzez biżuterię oraz akcesoria chcą dać wyraz przyjaźni, miłości, radości z macierzyństwa czy po prostu wyrazić siebieLilou™ to 100% pozytywnych emocji!
Lista salonów Lilou™: KATOWICE, ul. Dworcowa 15; KRAKÓW, ul. Św. Tomasza 27; POZNAŃ, ul. Wrocławska 21; WARSZAWA, ul. Mokotowska 63;WROCŁAW, ul. Wita Stwosza 18; www.lilou.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz