30 lipca 2011

UNITED NUDE BUTY INNE NIŻ WSZYSTKIE


United Nude rozciąga granice designu w artystyczne struktury obuwia zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Założona w 2003 roku marka United Nude ustabilizowała się na Świecie jako ikona łącząca design architektury z modą, tworząc swymi kolekcjami bajeczne uzupełnienie kolekcji najbardziej ekskluzywnych marek sezon za sezonem.
Kolekcja Jesień/Zima 2011 zawiera pewien mix – wzmocnioną klasykę, oraz wprowadza vintage
- buty i baletki które utrzymują obietnicę United Nude – wysokiej jakości materiałów, unikatowego designu i innowacji. Sezon ten wprowadza nowe materiały i kombinacje takie jak szlachetne drewno, aksamit, tweed, skórę licową i cielęcą, która w surowy sposób udziela się współczesnemu podejściu do designu który jednocześnie zapewnia komfortowe obuwie. 

W tej kolekcji United Nude ożywił klasyczny model Eamz nowym Eamz Ankle Bootie oraz Eamz Zip Boot. Eamz Zip Boot to skórzany but za kostkę z bocznym zamkiem błyskawicznym, który dodaje mu ikonicznego stylu.
Podążając za sukcesem Fold Hi, Fold Mid oraz Fold Lo, najlepiej sprzedającym się modelu butów United Nude na Świecie, marka wprowadza do swojego arsenału Fold Deluxe , bardziej seksowne szczegóły – nowy, szczuplejszy obcas oraz niewielką platformę.
Eamz Ankle Bootie

Eamz Zip Boot

Fold Deluxe

Pobudzona sukcesem modelu Abstrakt, który został przedstawiony w kolekcji Wiosna-Lato 2011 marka United Nude postanowiła za prezentować ciekawą jesienno zimową alternatywę
Abstract Pump – awangardowy model którego obcas stanowi geometryczną inspirację klina wraz z przednią drewnianą platformą. Umiejscowione dookoła ćwieki wspaniale upiększają obie strony buta.

United Nude debiutuje również Battery, klasyczny but za kostkę wykonany z miękkiej luksusowej skóry, dostępny w nieodzownych kolorach: czarnym, brązowym, mieszanym oraz szarym mieszanym.  

O United Nude
United Nude to designerska marka stworzona przez architekta Rema D Koolhaasa oraz szewca Galahada Clarka. Usytuowana na skrzyżowaniu designu i mody z kreatywnymi produktami, nowymi kształtami, konstrukcjami i materiałami, nieustannie przesuwa granice tego co jest możliwe. Motto „ekskluzywna poprzez design, nie przez cenę” pozwoliło na szybki rozwój do miana międzynarodowej marki mogącej się poszczycić charakterystycznym i niepowtarzalnym stylem.
W ostatnich dwóch latach United Nude otworzyła 10 sklepów firmowych włączając sklep flagowy w Amsterdamie, Nowym Yorku i Szanghaju, a tego lata planuje otwarcie sklepu flagowego w Londynie.
Buty można kupić przez internet strona UN :   www.sklep.unresistable.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz