26 lipca 2011

STROJE KĄPIELOWE

Wiele z nas czeka na swój wymarzony urlop ( większość spędzi go gdzieś nad wodą/morzem:) ). I wtedy stajemy przed ciężkim dylematem, co założyć na siebie by wyglądać seksi. Nie każda z nas ma sylwetkę modelki, dlatego warto mieć strój kąpielowy, który zrobi wszystko byśmy wyglądały i czuły się dobrze i komfortowo.
Stój dla Pań z mniejszym biustem chcących optycznie go powiększyć powinien być we wzory. Falbanki, marszczenia i odpowiednio dobrane wzory uwydatnią niewielki biust. Wszelkiego rodzaju kwiatki, groszki i cekiny spotęgują ten efekt! Jeśli chcesz poszerzyć lekko biodra - wybierz majtki z wiązaniami po bokach. Miseczki stanika powinny być usztywniane, wtedy piersi są uwypuklane co za tym idzie wyglądają na rozmiar większe.  

 Esotiq cena: góra 49 zł, dół 39 zł
Panache Swimwear cena: góra 142,50zł, dół ok. 82 zł

podobny efekt większych piesi można uzyskać przy kostiumie jedno częściowym np z H&M 

kostium H&M cena 99,90 zł

Jeżeli mamy duży biust i np więcej w talii warto mieć kostium, który ukryje te centymetry czyli taki co podkreśla talie.


kostium jedno częściowy Panache Swimwear cena 215 zł.Stanik i majtki Panache Swimwear wzór 


nie można zapomnieć o tych paniach z dużym biustem a z małą pupą. Dla tych osób proponuje kostium w jednym kolorze, miseczki powinny być sztywne by piersi nie opadały, a dół kostiumu powinien być pełny w żadnym wypadku nie wskazane jest noszenie minimalistycznych majtek.

Esotiq cena góra 139 zł, dół 99 zł

Panache Swimwear cena142,50 zł góra, 76 zł dół 


H&M góra 59,90 zł , dół  49,90 zł

strony internetowe gdzie możecie znaleźć adresy sklepów
Panache   www.sochic.pl 
Esotiq   www.esotiq.com
H&M   www.hm.com/pl 
POLECAM NA PEWNO COŚ KAŻDA Z WAS ZNAJDZIE DLA SIEBIE. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz