23 kwietnia 2013

Warszawskie spotkanie blogerek urodowych 20 kwietnia 2013r.

W ubiegłą sobotę miałam cudowną możliwość spotkać się z dziewczynami z blogów urodowych. Świetne miejsce w centrum Warszawy oraz nie zliczona ilość atrakcji, które przygotowały dziewczyny Ania vel Ancyk oraz Kasia vel Lovel Kate wraz z firmami kosmetycznymi. Nie było mowy o nudzie i o to chodzi :) 


Po garści plotek i po wypiciu kawk mogłyśmy zbadać swoją skórę twarzy, a to dzięki Pani Agacie, która była przedstawicielką Biodermy. Pani Agata po prezentacji, prowadziła indywidualne konsultacje. Każda z nas mogła porozmawiać z Panią Agatą i omówić nasz stan i rodzaj skóry. Pani Agata, indywidualnie dla każdej z nas, dobierała zestaw próbek, abyśmy mogły zapoznać się bliżej z kosmetykami Biodermy. 


Kolej na badanie skóry głowy:) a to dzięki spotkaniu z Panią Ewą, trychologiem. Omówiła szczegółowo pielęgnację skóry głowy, częste problemy naszych włosów oraz o ich wypadaniu. Oczywiście skorzystałam z badania i mogłam zobaczyć z bliska jak wyglądają moje włosy i skóra :) 


Po konsultacjach przyszedł czas na spotkanie z przedstawicielką firmy Vichy - Panią Karoliną oraz Panią Agnieszką, która jest dermatologiem estetycznym. Pani Karolina pokazała nam dwie cudowne nowości Vichy, a my mogłyśmy zadać Pani Agnieszce pytania o to kiedy powinnyśmy zastosować botoks :))))


Przyjechała również Pani Julia z Rimmela, która opowiedziała o nowościach Rimmela i o trikach w makijażu byśmy wyglądały na wiosnę promiennie i świeżo :) Pani Julia byłą tak miła, że pokazał nam swój skarb czarny kufer z cudami :) Ja skorzystałam z okazji i poprosiłam o pomoc w doborze podkładu. Jak się okazało ja wybrałam za ciemny:O więc niezmiernie się ciesze, że Pani Julia był cierpliwa i pomocna :) 
Gdy ja zamęczałam Panią z Rimmela dziewczyny oglądały prezentację marki Schwarzkopf:) i ich nowości :) 


Następne odbyło się spotkanie z Panią Renatą, przedstawicielką marki Pat&Rub. Pani Renata wysłuchała naszych sugestii na temat produktów, czego nam brakuję co byśmy zmieniły i tu powrócił odwieczny problem z testerami w Sephorach, które są stare i nie pokazują marki w dobrym świetle.

I tu ja musiałam już uciekać... więc ominęło mnie spotkanie z Panią Ewą z Gosha i Lumene. Czego bardzo żałuję :O

 A na sam koniec sweet focie organizatorek :)
ania i kasia 

Było cudowny dzień, cudowne spotkanie z świetnymi dziewczynami. 
Wielkie pokłony za organizację i za tyle świetnych kosmetyków jakie otrzymałam. 

Bardzo dziękuje Ani i Kasi jesteście WIELKIE :* 

Oczywiście dziękuję również firmą za paczuszki z kosmetykami : 
Bath&Body Works, Pat&Rub, Gosh, Lumene, L'occitane, Vichy, Bandi, Schwarzkopf, Pilomax, Bioderma, The Body Shop, Rimmel i Elfa Pharm.

4 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. oj było świetna organizacja i super klimat :)

      Usuń
  2. bardzo fajnie było mieć możliwość spotkania. A Vapiano to świetne miejsce z pysznym jedzeniem :) Moja carbonara była przepyszna :D

    OdpowiedzUsuń