03 sierpnia 2012

Krem do rąk z masłem Shea od The Secret Soap Store - Mój ulubieniec lipcaKrem do rąk z 20% masła Shea Passiflora 70ml - cena 17,99zł  więcej na : spakosmetyki.pl


WŁAŚCIWOŚCI:
Krem do pielęgnacji suchej i podrażnionej skóry rąk. Dzięki  wysokiej - 20% zawartości masła Shea , jest znakomitym kosmetykiem do pielęgnacji suchej i podrażnionej skóry rąk. Dodatkową jego zaletą  jest delikatny, zapach passiflory.
Masło Shea, zwane także karite co oznacza „życie”, jest uzyskiwane z nasion drzewa masłowego Magnifolia. Zawiera substancje tłuszczowe, witaminy A, E i F oraz naturalne filtry chroniące przed promieniowaniem UVB. Ma właściwości łagodzące, mocno natłuszczające i wygładzające. Chroni i wzmacnia cement międzykomórkowy oraz płaszcz hydrolipidowy skóry. Stymuluje metabolizm komórkowy i wzmacnia lokalne krążenie kapilarne. Skutecznie chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i łagodzi podrażnienia skóry. Jest wysoce cenione za swoje zmiękczające skórę właściwości, oraz zdolność leczenia podrażnionej powierzchni skóry.

 


MOJA OPINIA
Opakowanie - tuba 70 ml w miękkim, lekkim i minimalistycznym opakowaniu. Nie każdemu może przypaść do gustu.

Konsystencja - gęsta.

Zapach - delikatny, przyjemny. Pobudza zmysły  :)

Aplikacja - Krem jest bardzo wydajny, już niewielka ilość sprawia, że dłonie stają się miękkie i delikatne w dotyku. Przyjemny zapach długo się utrzymuję na skórze. W skład kremu wchodzi masło Shea, które świetnie odżywia dłonie. Stosuję go od ponad półtora miesiąca i już wiem, że zakupie kolejną sztukę. To jest mój idealny krem do rąk. :)MY OPINION
Packaging - 70 ml tube in a soft, lightweight, minimalist package. Not everyone can appeal to.
Consistency - thick.
Smell - gentle, pleasant. It stimulates the senses :)
Application - The cream is very efficient, has a small amount makes the palms are soft and delicate to the touch. The pleasant smell of long-lasting on the skin. The cream comes Shea butter, which nourishes good hands. I use it for more than six weeks and I already know that the purchase of another piece. This is my perfect hand cream. :)

6 komentarzy: