28 listopada 2011

trochę lata...

... w tą ponurą jesień można wnieść dzięki produktom marki Xen-Tan, która specjalizuję się w kosmetykach samoopalających.


Świetna konsystencja, łatwe rozprowadzanie na skórze i przyjemny zapach powodują, że te kosmetyki na zawsze wylądują w mojej kosmetyczne. 
Cena jak na tak profesjonalne kosmetyki jest dobra i mimo, że tubka z kremem nie wygląda na duża to wystarcza na parę aplikacji. Moja skóra była równomiernie opalona i bardzo miękka :)


156zł

129zł

129zł
Preparaty XEN-TAN dystrybuowane są w Polsce przez firmę BE-LUX, można je kupić na stronach internetowych: www.xen-tan.pl i www.be-lux.pl oraz w wybranych salonach i sklepach kosmetycznych na terenie całego kraju. Zabiegi opalania natryskowego na kosmetykach Xen-Tan można wykonać w wybranych salonach kosmetycznych na terenie całego kraju.

... in this gloomy autumn with products you can make brand Xen-Tan, who specialize in cosmeticself-tanning.

Great texture, easy spreading on the skin and cause a pleasant fragrance that these cosmeticsto always land in my beauty.
Price for such a professional cosmetics is good, and although the tube of cream does not lookbig enough for a couple of applications. My skin was evenly tanned and very soft:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz