02 września 2011

Niezastąpione i najlepsze buty CONVERSE
Superbohater Converse
Czasami odnosisz wrażenie, że tracisz moc i brak Ci energii do działania? Z pomocą przyjdą ci kultowi superbohaterowie. Załóż buty Converse z wizerunkiem Supermana lub Batmana i poczuj ogarniającą siłę nadprzyrodzonych mocy.
Na kultowych komiksach wychowało się niejedno pokolenie. Jeżeli od dziecka lubiłeś czytać lub oglądać historie o superbohaterach, teraz możesz to pokazać. Dzięki marce Converse, każdy może wyrazić, jak bardzo lubi najpopularniejsze postacie ze znanych komiksów. Seria butów Chuck Taylor All Star Print inspirowana była historią Supermana i Batmana. Barwne nadruki są doskonałą propozycją dla tych, którzy lubią wyróżnić się z tłumu. Kolorowe grafiki przypomną każdemu czasy dzieciństwa. Takie buty nie pozostaną niezauważone. Wybierać można pomiędzy modelami przedstawiającymi walczącego po ciemnej stronie mocy Jokera oraz jego przeciwnika Batmana, a także tajemniczego Clarka Kenta czyli Supermana.
Converse przygotował też coś dla młodszych miłośników komiksowych bohaterów. Wszystkie buty Chuck Taylor All Star Print dostępne są w wersji Kids, czyli przeznaczonej dla dzieci. Pozwolą więc nie tylko dorosłym przypomnieć sobie czasy dzieciństwa, ale też dzieciom sprawią ogromną frajdę.
Duży wybór modeli sprawi, że komiksowe buty mogą łączyć wszystkich fanów Supermana i Batmana. Możecie nosić ten sam model co wasze dzieci albo zachęcić przyjaciela lub przyjaciółkę do stworzenia zabawnego duetu Joker i Batman na stopach.


Wakacyjne doznania wzrokowe

Prada, Versace, Chanel ? projektanci zgodnie zdecydowali, że w ten rok przeżyjemy kolorowo. Ogłosili koniec stonowanych barw. W modzie królować będą kolory, które możemy dowolnie łączyć i miksować. Z marką Converse świetnie wpiszemy się w najnowsze trendy. Tym, którzy w wakacje chcą wyróżnić się z tłumu, proponujemy zacząć komponowanie stroju od butów. Kolorowe buty Converse znajdziemy w linii Chuck Taylor AS Speciality. Wśród modnych żółci, pomarańczy, fioletu, niebieskiego oraz zieleni każdy znajdzie coś dla siebie. Kolory butów przywodzą na myśl nadmorską plażę, słoneczne niebo, kwitnące ogrody oraz morskie fale i świetnie pasują do letnich stylizacji i wakacyjnej atmosfery. Modny look można stworzyć łącząc je z innymi elementami garderoby w najróżniejszych kolorach, tak jak radzą to robić w tym roku najwięksi kreatorzy. Osobom preferującym bardziej zachowawczy styl ubierania radzimy, by kolorowe buty potraktować jako pojedynczy akcent, który uczyni strój wyjątkowo modnym.
Chuck Taylor AS Specialty cena detaliczna: 219 zł


Latem poczuj się lekko

Klasyczne Conversy Chuck Taylor to nie jedyna propozycja dla miłośników kolorowej mody. Tym, którzy chcą poczuć się lekko, a wygodne buty połączyć z cienkimi delikatnymi materiałami letnich ubrań proponujemy Chuck Taylor All Star Light. Wąskie noski, niemal niewidoczna linia podeszwy i niemal te same, wakacyjne kolory, które znajdziemy wśród Chuck Taylor AS Speciality.
Chuck Taylor As Speciality cena detaliczna: 219 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz